KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı TÜTÜNCÜLER MÜHENDİSLİK İHR SAN VE TİC.´ya (Bu metinde "TÜTÜNCÜLER MÜHENDİSLİK İHR SAN VE TİC." olarak kullanılacaktır) aittir.

TÜTÜNCÜLER MÜHENDİSLİK İHR SAN VE TİC. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, TÜTÜNCÜLER MÜHENDİSLİK İHR SAN VE TİC. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı TÜTÜNCÜLER MÜHENDİSLİK İHR SAN VE TİC. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini tutunculer.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. tutunculer.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

TÜTÜNCÜLER MÜHENDİSLİK İHR SAN VE TİC. internet sitesini ziyaret eden ve TÜTÜNCÜLER MÜHENDİSLİK İHR SAN VE TİC. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - TÜTÜNCÜLER MÜHENDİSLİK İHR SAN VE TİC.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi